Facebook: VarsseveldOnline Twitter: @VveldOnline

Bowling Vereniging Varsseveld

Veel mensen weten nog niet dat Varsseveld een bowling vereniging heeft! Een gezellige recreatieve vereniging die elke woensdag avond de banen van party- en
bowlingcentrum de Ploeg bemand. Ook veel mensen uit omliggende plaatsen zijn lid van onze vereniging. Ben je jong of ouder, man of vrouw, beginner of heeft U al wat ervaring, iedereen is van harte welkom bij onze vereniging.

Iedere woensdagavond gooien wij onze games met een aanvang van 19.30 of 21.00 uur. De contributie is slechts 15 euro per maand voor een wekelijks sportief en gezellig uitje. Ook organiseren wij diverse aktiviteiten zoals Dauwbowlen, Prijsbowlen en Oudejaarsbowlen. Lijkt dit je wat geef je dan vrijblijvend op voor een gratis avondje proefbowlen. Opgeven hiervoor kan bij Henk Kraaijenbrink, tel. 0315-651673 of henk2000@kpnplanet.nl, of bij Anja Zwarts, tel. 0315-243013 of anjazwarts@hotmail.com